Dbamy o bezpieczeństwo,
bo wiemy, jak ważne są chwile.
Kontrolowany dostęp to przede wszystkim wiedza, która daje poczucie bezpieczeństwa i spokój, że wszystko jest pod kontrolą.
SD PARK main brand logo

SD PARK to specjalna linia usług i produktów, która pozwala dostarczać klientom wysokiej jakości nie tylko systemy zarządzania parkingiem ale również wszystkie niezbędne urządzenia do jego obsługi.

Dzięki temu nasi klienci otrzymują kompleksowe rozwiązania, które gwarantują efektywną kontrolę dostępu na parkingu oraz wyższą jakość obsługi pojazdów.

Nasza współpraca z uznanymi producentami to gwarancja niezawodności i nowoczesności naszych rozwiązań parkingowych.

Logo sportdata

SPORTDATA SERWIS Sp. z o.o. - Lider kontroli dostępu

Nasza firma pomaga klientom od 2003 roku dostarczając kompleksowe rozwiązania z zakresu obsługi biletów, kontroli dostępu i bezpieczeństwa.

Jesteśmy dumni z naszego długoletniego doświadczenia, które pozwala nam dostarczać innowacyjne systemy zarówno dla obiektów sportowych, wydarzeń kulturalnych, targów i wielu innych. Jesteśmy współautorami rozwiązań dla wielu obiektów, takich jak stadiony, hotele i obiektów rekreacyjnych.

Nasze systemy są elastyczne, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klientów.

5 na 5 gwiazdek w opinii
“Świetna firma zajmująca się sprawdzarkami, skanerami, bramkami
i wieloma innymi rzeczami, które montuje na stadionach, obiektach sportowych, muzeach innych miejscach, gdzie takie usługi są potrzebne. Profesjonalni i doświadczeni ludzie, którzy znają się na rzeczy. Wiele firm, znajdujących się kilkaset kilometrów od Sportdaty, korzysta z usług, bo wiedzą, że nie zawiodą się na niej.”

Filip Ordakowski

Nasze biuro

Lokalizacja

Adres

Gdynia 81-515
ul. Kasztanowa 13A

Biuro

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

Dowiedz się więcej o bezpiecznym parkowaniu

Skontaktuj się


Twoja wiadomość to dla nas priorytet, więc możesz spodziewać się szybkiej i osobistej odpowiedzi. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia, chcesz podzielić się opiniami, czy po prostu masz ciekawy pomysł do omówienia – daj nam znać.

Dziękujemy za wiadomość! Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.
Coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie.